Evros Tur / GÜNÜBİRLİK VARNA – NESSEBAR - BURGAS TURU 20 NİSAN 2019 CUMARTESİ
Bilgi Almak İçin +90 284 715 43 94
+90 532 508 52 87

GÜNÜBİRLİK VARNA – NESSEBAR - BURGAS TURU 20 NİSAN 2019 CUMARTESİ

 GÜNÜBİRLİK

VARNA – NESSEBAR - BURGAS TURU

20 NİSAN 2019 CUMARTESİ
 
 Akşam Saat 02:00'de Keşan’da belirlenen yerde buluşmanın ardından yolculuğumuza başlıyoruz. Dereköy (TÜRKİYE) – Malko Tarnovo (BULGARİSTAN) sınır kapılarında pasaport işlemleri sonrası yolumuza devam ediyoruz. Ardından VARNA'ya hareket ediyoruz. Varna’ya varışı takiben yapacağımız şehir turunda; Roma Hamamı, Arkeoloji Müzesi, Bazilika ve Katedral bulunmaktadır. Şehir turu sonrası  serbest zaman. Serbest zaman sonrası tekrar otobüsteki yerlerimizi alıp NESSEBAR a hareket ediyoruz. Nesebar varışı takiben öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek molasının ardından BURGAS a hareket ediyoruz. Burgas’a varışı takiben serbest zaman. Serbest zaman sonrası artık yavaş yavaş gezimizin sonlarına yaklaşıyor ve dönüş yolculuğuna geçiyoruz. MALKO TORNOVA (BULGARİSTAN) - DEREKÖY (TÜRKİYE)  sınır kapılarında pasaport işlemlerinin ardından Türkiye ye giriş yapıyor ve bir başka gezide buluşmak üzere sizleri aldığımız yere bırakıyoruz.
 
1 KİŞİ 35 €uro

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
Lüks Otobüsler İle Ulaşım
Panoramik Şehir Turları
Rehberlik Hizmetleri
Araçta Alınan Tüm İkramlar

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Vize Ücreti + Hizmet Bedeli 120 €uro
Öğle ve Akşam Yemekleri
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Yurtdışı Çıkış Fonu 15 TL
 
# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile  birleştirilmesi hakkı EVROS Turizm’de saklı tutulmaktadır.

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

# Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur, 24 saat içerisinde ön ödeme (kapora) yatırılması gereklidir. Yatırılmadığı taktirde, 24 saat aşımından sonra otomatik olarak "Yedekler" kategorisine aktarılacaktır.

# Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. 2 Gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır.

# Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

# Tur programında, hava muhalefeti ile oluşabilecek aksaklıklardan Evros Turizm sorumlu değildir. Değişiklilk yapma hakkı Evros Turizm'de saklıdır.

# Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan Evros Turizm sorumlu değildir.

# İptaller, günübirlik turlarda son 7 gün, yurt dışı ve konaklamalı turlarda 1 ay öncesine kadar yapılmalıdır. 

# Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Evros Turizm sorumluluğu yoktur.

# Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

# Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

# Araçlarımız katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. (18, 27, 46 Kişilik araçlarımız mevcuttur.)