Evros Tur / CUMALIKIZIK – MUDANYA - BURSA TURU 17 MART 2019
Bilgi Almak İçin +90 284 715 43 94
+90 532 508 52 87

CUMALIKIZIK – MUDANYA - BURSA TURU 17 MART 2019

 

                CUMALIKIZIK-MUDANYA-BURSA TURU

 

 17 MART 2019

                                                             

 Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde buluşma ve ilk durağımız olan Cumalıkızık’a hareket.

Cumalıkızık Köyüne varıyoruz. Konuk Evi, Sanat Evi, Çoban Evi, Etnografya Müzesi'ni gezip dünyanın en dar aralığı olan Cin Aralığından geçmeyi deneyeceğiz. Köyde vereceğimiz alışveriş için serbest zaman sonrası Mudanya’ya geçiyoruz. Roma, Bizans ve Osmanlı döneminin izlerini göreceğimiz Mudanya’da Osmanlı evlerinin en güzel örneklerinden biri olan Tahir Paşa Konağı, Türk Yunan ateşkes antlaşması’nın imzalandığı ve belgelerinin sergilendiği Mudanya Mütakere Binası ve 8. Yüzyıl Bizans yapısı olan Kumyaka Kilisesini geziyoruz. Sonrasında öğle yemeğimizi alıp Bursa’ya geçiyoruz. Ulu Cami, Yeşil Türbe, İpekçiler Çarşısı, Koza han olarak geziyoruz.

Keşan’a dönüş yolculuğu’na geçiyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

·         Lüks Araçlarla Gidiş – Geliş ulaşım

                                                ·         Araç içi ikramlar                                                                        

·         Profesyonel Rehberlik Hizmeti

    *EVROS TUR Güvencesi

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

·         Kişisel Harcamalar

·         Öğle ve Akşam Yemekleri

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile  birleştirilmesi hakkı EVROS Turizm’de saklı tutulmaktadır.

NOT: İPTALLER TURA EN AZ 5 GÜN KALA YAPILMAKTADIR. ARAÇLAR KATILAN KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR ( MİNİBÜS, MİDİBUS VB.)

 REHBERİMİZ PROGRAMI TAMAMEN GERÇEKLEŞTİRMEK KAYDI İLE PROGRAMIN SEYRİNDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR. REHBERİMİZİN TUR SIRASINDA VERDİĞİ SAATLERE MİSAFİRLERİMİZİN UYMAMASI SONUCUNDA, TUR PROGRAMINDA YAZDIĞI HALDE GEZİLEMEYEN YERLERDEN EVROS TUR SORUMLU DEĞİLDİR. TUR ÖNCESİ VE TUR ESNASINDA HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE VE MÜCBİR SEBEPLER İLE YAPILAMAYAN TURLARDA EVROS TUR'UN SORUMLULUĞU YOKTUR.

HAVA MUHALEFETİ NEDENİ İLE OLABİLECEK DEĞİŞİKLİKLERDEN, ACENTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR. 

SEYAHAT SIRASINDA UNUTULAN VE KAYBOLAN EŞYALARDAN ACENTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR. 

REZERVASYON ESNASINDA KESİNLİKLE KOLTUK NUMARASI SÖZÜ VE GARANTİSİ VERİLEMEZ.

TUR ESNASINDA PROGRAM YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI BANKAMATİK, DÖVİZ BÜROSU VS. BULMAK HER ZAMAN MÜMKÜN OLMADIĞINDAN DOLAYI HAZIRLIKLI OLUNMASINDA YARAR VARDIR.

KİŞİLERİN TURA KATILIMLARINDAKİ SAĞLIK SORUNLARI, HAMİLELİK DURUMU, SÜREKLİ KULLANIMDA BULUNDUKLARI İLAÇLAR İLE İLGİLİ RAPORLARI YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.