Evros Tur / ABANT - GÖLCÜK TURU 24 ŞUBAT 2019
Bilgi Almak İçin +90 284 715 43 94
+90 532 508 52 87

ABANT - GÖLCÜK TURU 24 ŞUBAT 2019

 ABANT - GÖLCÜK TURU

24 ŞUBAT

Belirlenen noktada ve saatte buluşup Abant için yola çıkıyoruz. Abant Gölü’ne ulaşıyoruz. Aracımızla Abant Gölü etrafında tur atıyoruz. Fotoğraf molası için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Abant Gölü’nde at ve faytonlara binme imkanı veriyoruz. Abant Gölü’nde geçirdiğimiz güzel saatlerin ardından Gölcük Gölü’ne hareket ediyoruz. Kartpostallara konu olmuş Gölcük Gölü’ne ulaşıyoruz. Göl etrafında yapacağımız gezintiden sonra göl kenarındaki tesislerde çay kahve molası veriyoruz. Molanın ardından dönüş yoluna geçiyoruz. Keşan’a varış ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz. Bir başka EVROS TUR organizasyonunda buluşuncaya dek hoşçakalın.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

·         Lüks Araçalar İle Gidiş Dönüş Ulaşım Hizmeti

·         Araç İçi İkramlar

·         Araçta Soğuk Sandviç İkramı

·         Rehberlik Hizmeti

·         EVROS TUR Güvencesi

FİYATA DAHİL OLMAYAN ÜCRETLER

·         Tüm Yemekler

·         Kişisel Harcamalar

# Gerekli görüldüğü taktirde, programın gerçekleştirilebilmesi için tur programlarının diğer acenteler ile  birleştirilmesi hakkı EVROS Turizm’de saklı tutulmaktadır.

NOT: İPTALLER TURA EN AZ 5 GÜN KALA YAPILMAKTADIR. ARAÇLAR KATILAN KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR ( MİNİBÜS, MİDİBUS VB.)REHBERİMİZ PROGRAMI TAMAMEN GERÇEKLEŞTİRMEK KAYDI İLE PROGRAMIN SEYRİNDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR. REHBERİMİZİN TUR SIRASINDA VERDİĞİ SAATLERE MİSAFİRLERİMİZİN UYMAMASI SONUCUNDA, TUR PROGRAMINDA YAZDIĞI HALDE GEZİLEMEYEN YERLERDEN EVROS TUR SORUMLU DEĞİLDİR. HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE VE MÜCBİR SEBEPLER İLE YAPILAMAYAN TURLARDA EVROS TUR'UN SORUMLULUĞU YOKTUR. HAVA MUHALEFETİ NEDENİ İLE OLABİLECEK DEĞİŞİKLİKLERDEN, ACENTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR. SEYAHAT SIRASINDA UNUTULAN VE KAYBOLAN EŞYALARDAN ACENTEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.REZERVASYON ESNASINDA KESİNLİKLE KOLTUK NUMARASI SÖZÜ VE GARANTİSİ VERİLEMEZ. TUR ESNASINDA PROGRAM YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI BANKAMATİK, DÖVİZ BÜROSU VS. BULMAK HER ZAMAN MÜMKÜN OLMADIĞINDAN DOLAYI HAZIRLIKLI OLUNMASINDA YARAR VARDIR.KİŞİLERİN TURA KATILIMLARINDAKİ SAĞLIK SORUNLARI, HAMİLELİK DURUMU, SÜREKLİ KULLANIMDA BULUNDUKLARI İLAÇLAR İLE İLGİLİ RAPORLARI YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR